02/03 First Team

2002/03 Seagrave Haulage Combined Couties League Premier Division

***Date/Teams in Bold and UNDERLINED are HOME games***

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15
1708
Wi2 Lge W1-0
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan Gary Stevens James McKinney
Robin Antonowicz Andy Shildrick Bradley Ward 1
Parr
Paul Hannigan Alex Darke Matthew Crittle
2008
Sou Lge W3-1
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan 2 Gary Stevens James McKinney
Robin Antonowicz Alex Darke Bradley Ward 1
Parr
Paul Hannigan Matthew Crittle
2408
Der FA Cup Extra Prelim Round W3-1
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan 2 Gary Stevens James McKinney
Robin Antonowicz Alex Darke Bradley Ward 1
Dave Green
Paul Hannigan Matthew Crittle Derek Simpson
2608
Rea Lge
W4-0
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan Gary Stevens Derek Simpson
Robin Antonowicz Andy Shildrick 1 Bradley Ward 1
Dave Green 1
Paul Hannigan Alex Darke 1 Matthew Crittle
3108
Bre
FA Cup Prelim Round
D2-2
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Alex Darke Gary Stevens Derek Simpson 1
Robin Antonowicz Andy Shildrick Bradley Ward 1
Dave Green
Brown
Wise
0309
Bre
FAC Rply
W4-1
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan Gary Stevens Derek Simpson
Robin Antonowicz 1 Andy Shildrick 3 Matthew Crittle
Wise
Steve Wood
Chris Allum Edmonds
0709
C&H Lge
W4-1
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Chris Allum 1 Gary Stevens Shane Small-King 1
Robin Antonowicz 1 Andy Shildrick 1 Matthew Crittle
Wise
Steve Wood
Carl Halabi Edmonds
1009
Bed Lge
W1-0
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Chris Allum Gary Stevens Shane Small-King
Robin Antonowicz 1 Andy Shildrick Matthew Crittle
Derek Simpson
Alex Darke
1409
Her FAC
W4-1
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Chris Allum Gary Stevens 1 Shane Small-King 1
Robin Antonowicz Andy Shildrick 1 Matthew Crittle
Alex Darke
Steve Wood1
N Stevens
Wise
1709
G&G Lge
W2-1
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Chris Allum Gary Stevens 1 Shane Small-King
Robin Antonowicz Andy Shildrick 1 Matthew Crittle
Alex Darke
Steve Wood
Derek Simpson Paul Hannigan
2409
HW
Lge
D1-1
Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Derek Simpson Gary Stevens Shane Small-King 1
Robin Antonowicz Andy Shildrick Bradley Ward
Alex Darke
Hannigan
Peter Bryan
2809
Est FAC
L0-1 Paul Strudley D Stevens
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan Gary Stevens Shane Small-King
Robin Antonowicz Andy Shildrick Bradley Ward
Derek Simpson
Paul Hannigan
Alex Darke
0110
FG
Lge
W4-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Alex Darke Gary Stevens Shane Small-King
Robin Antonowicz Andy Shildrick 1 Bradley Ward 2
Derek Simpson 1
Steve Wood
Wise Matthew Crittle
0510
Chi
Lge
W4-2 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Alex Darke Peter Bryan Shane Small-King 1
Robin Antonowicz Andy Shildrick 1 Bradley Ward
Derek Simpson
Steve Wood 2
Wise Matthew Crittle
0810
VG
Lge
W3-1 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens James McKinney 1
Shane Small-King 1 Andy Shildrick 1 Alex Darke
Matthew Crittle
Wise
Derek Simpson
1210
G&G
SH Prem Chall  Cup 1stRd
W4-0 Paul Strudley Paul Hannigan 1
Matthew Crittle Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens James McKinney 1
Shane Small-King 2 Andy Shildrick Alex Darke
Derek Simpson
Bradley Ward
Wise Carl Halabi
1510
San
Lge
W7-1 Paul Strudley Paul Hannigan 1
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens James McKinney
Shane Small-King 3 Andy Shildrick 1 Bradley Ward 1
Alex Darke 1
Wise
Matthew Crittle Carl Halabi
1910
Aru
FA Vase 1stRd
L0-1 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens James McKinney
Shane Small-King Andy Shildrick Bradley Ward
Matthew Crittle
Derek Simpson
 
2210
Cve
Lge
W5-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens James McKinney
Shane Small-King 2 Andy Shildrick 2
Bradley Ward 1
Derek Simpson
Matthew Crittle
Steve Wood Carl Halabi
2610
RPV
Lge
W3-1 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens James McKinney
Shane Small-King Andy Shildrick 2 Bradley Ward 1
Derek Simpson
Matthew Crittle
Steve Wood Dave Green
0211
Mer
Lge
W3-0 Paul Strudley Paul Hannigan 1
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz 1 Dave Green 1 James Hancock
Shane Small-King Andy Shildrick Bradley Ward
Derek Simpson
James McKinney
Stannett
0511
Far
Lge
W5-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Dave Green James Hancock
Shane Small-King 1 Andy Shildrick 1 Bradley Ward 1
Derek Simpson 1
Barry Primmer
Anthony Hill
1611
C&H
SH Prem Chall  Cup 2ndRd
W6-3 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens Dave Green
Shane Small-King 1 Andy Shildrick Bradley Ward 2
Derek Simpson
James McKinney 2
James Hancock
Alex Darke 1
2311
Wim
Lge
W3-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Dave Green James McKinney
Shane Small-King
Andy Shildrick 2
Bradley Ward
Derek Simpson 1
Peter Bryan
James Hancock
Alex Darke
3011 Wes Lge
W6-0 Paul Strudley Paul Hannigan 1
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Peter Bryan James McKinney
Shane Small-King
Andy Shildrick 1
Bradley Ward 4
James Hancock
Alex Darke
Brown
Gary Stevens
0312 FG
Lge
W1-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Peter Bryan Dave Green
Shane Small-King
Andy Shildrick
Bradley Ward 1
James Hancock
Alex Darke
Derek Simpson
Gary Stevens
1012 WC
Lge
W2-1 Paul Strudley Alex Darke
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Peter Bryan Dave Green
Shane Small-King
Andy Shildrick 1
Bradley Ward
James Hancock 1
James McKinney
Derek Simpson
Gary Stevens
1412 NG
Lge
D2-2 Paul Strudley Alex Darke
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Peter Bryan1 Dave Green
Shane Small-King
Andy Shildrick 1
Bradley Ward
James Hancock
James McKinney
Derek Simpson
Gary Stevens
1712 Ash
Lge
W3-2 Paul Strudley Dave Green
Marc Champion Danny Campbell
Gary Stevens
Peter Bryan1 James McKinney
Shane Small-King
Andy Shildrick 1
Bradley Ward 1
Derek Simpson
Robin Antonowicz
Alex Darke
James Hancock
2112 Cob
Lge
W3-0 Paul Strudley Robin Antonowicz
Marc Champion Danny Campbell
Gary Stevens Peter Bryan 1 James McKinney 1
Shane Small-King
Andy Shildrick
Bradley Ward
Derek Simpson 1
James Hancock
Alex Darke
Paul Hannigan
2612 Rea
Lge
D0-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan Gary Stevens James Hancock
Shane Small-King
Alex Darke
Bradley Ward
Derek Simpson
Lee Chudy
Andy Shildrick
Stannett
0401 Far
Lge
W3-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
James Hancock Gary Stevens James McKinney 2
Shane Small-King
Andy Shildrick
Bradley Ward
Chudy 1
Steve Wood
Stannett
Barry Primmer
1801 Sou
Lge
W2-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan1 Gary Stevens James McKinney
Shane Small-King
Andy Shildrick 1
Dave Green
James Hancock
Lee Chudy
Alex Darke
Robin Antonowicz
2501 Fel
Lge
W2-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan Gary Stevens Robin Antonowicz
Shane Small-King1
Andy Shildrick
Dave Green
Derek Simpson
Lee Chudy
Alex Darke
Barry Primmer
2801 Did
B&B Senior Trophy 3rd Round
L1-2 Paul Strudley Barry Primmer
Marc Champion Danny Campbell
Peter Bryan1 Gary Stevens Bradley Ward
Shane Small-King
Andy Shildrick Dave Green
Derek Simpson
Robin Antonowicz
Alex Darke
Paul Hannigan
0402 San
Lge
W2-1 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens Alex Darke 1
Shane Small-King
Peter Bryan
Bradley Ward 1
Lee Chudy

0802 Chi
Lge
W3-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens Alex Darke
Shane Small-King
Peter Bryan 1
Bradley Ward 2
Lee Chudy
Steve Wood
1502 Che
Lge
W8-0 Paul Strudley Paul Hannigan
Marc Champion Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens Alex Darke
Shane Small-King 1
Peter Bryan 2
Bradley Ward 2
Lee Chudy
Steve Wood 3
Stannet Wise
2202 NG
League Cup 3rd Round
D1-1 Paul Strudley Anthony Hill Paul Hannigan Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens Alex Darke
Shane Small-King 1
Barry Primmer
Derek Simpson
Lee Chudy
Steve Wood
0103 RPV
Lge
L0-1 Paul Strudley Anthony Hill Paul Hannigan Danny Campbell
Robin Antonowicz Gary Stevens James McKinney
Shane Small-King
Barry Primmer
Calvert
Lee Chudy
Alex Darke
Steve Wood Marc Champion
0403 Mer
Lge
W4-0 Paul Strudley Paul Hannigan Marc Champion Anthony Hill
Robin Antonowicz Matthew Crittle Alex Darke
Shane Small-King 1
Calvert 1
Barry Primmer
Lee Chudy 1
Andy Shildrick 1 Steve Wood
0803 Bed
Lge
W6-2 Paul Strudley Anthony Hill Lockyer 1
Danny Campbell
Robin Antonowicz 1
Matthew Crittle Alex Darke 1
Shane Small-King
Barry Primmer
Paul Hannigan
Lee Chudy 1
Andy Shildrick 1 Steve Wood James McKinney 1
1103 HW
Lge
W4-1 Paul Strudley Anthony Hill Hannigan
Danny Campbell 1
Robin Antonowicz
Gary Stevens 1 James McKinney
Shane Small-King 1
Alex Darke
Barry Primmer
Lee Chudy
Matthew Crittle Andy Shildrick 1 Wise
1503 Cob
Lge
D1-1 Paul Strudley Paul Hannigan Lee Chudy
Anthony Hill
Robin Antonowicz
Gary Stevens
James McKinney
Shane Small-King
Andy Shildrick 1
Barry Primmer
Alex Darke
Danny Campbell Marc Champion James Hancock
1803 Che
Lge
W2-0 Paul Strudley Anthony Hill Marc Champion
Danny Campbell
Robin Antonowicz
Barry Primmer
James McKinney
Shane Small-King 1
Andy Shildrick
Paul Hannigan
Lee Chudy
Alex Darke 1
2203 VG
Lge
W7-0 Paul Strudley Anthony Hill Marc Champion
Danny Campbell
Robin Antonowicz 3
Barry Primmer
James McKinney 1
Shane Small-King 2
Andy Shildrick
Paul Hannigan
Lee Chudy
Alex Darke 1 Gary Stevens
James Hancock
2903 Wim
Lge
L-3-2 Paul Strudley Anthony Hill Marc Champion
Danny Campbell
Robin Antonowicz
Gary Stevens
James McKinney
Shane Small-King 2
Andy Shildrick
Barry Primmer
James Hancock
Paul Hannigan
Alex Darke
Lee Chudy

Aru – Arundel
Ash – Ash United
Bed – Bedfont
Bre – Brentford
C&H – Chessington & Hook
Che – Chessington United
Chi – Chipstead
Cob – Cobham
Cve – Cove
Der – Dereham Town
Did – Didcot Town
Est – Eastbourne Borough
Far – Farnham Town
Fel – Feltham
FG – Frimley Green
G&G – Godalming & Guildford
Her – Hertford Town
HW – Hartley Wintney
Mer – Merstham
NG – North Greenford
Rea – Reading Town
RPV – Raynes Park Vale
San – Sandhurst Town
Sou – Southall
VG – Viking Greenford
WC – Walton Casuals
Wes – Westfield
Wi2 – Withdean 2000
Wim – AFC Wimbledon

22nd Feb 2003 League Cup 3rd Round AKA Seagrave Haulage Premier Challenge Cup (was this actually a league game?!)

Day Kick-Off’s 3pm
Evening Kick-Off’s are at 07:30pm or 7:45pm
Boxing Day KO at 11:30

11th Feb 2003 Westfield Away? (League)

Advertisements

Recent Posts